
Rajae El Mouhandiz
Informatie en boekingenMeer over Rajae
Rajae El Mouhandiz (1979) is een Nederlands-Marokkaans-Algerijnse maker. Zij is dichter, zangeres, componiste, producent, uitvoerend kunstenaar, maker van korte films en (muziek)theater.
Rajae is een talent met vele gezichten en een gezicht met vele talenten; als mens en dus als dagvoorzitter. Ze is tegelijkertijd geworteld in de Westerse samenleving en in haar Islamitische roots. Ze combineert met speels gemak kunst & cultuur aan de ene kant met het corporate bedrijfsleven en ondernemerschap aan de andere.
Ze zoekt – in zichzelf, anderen en organisaties – altijd naar het positieve; naar ontplooien, ontwikkelen en ontmoeten. Bijeenkomsten onder haar leiding bouwen altijd aan iets moois, iets beters en iets gezamenlijks.
Rajae brengt creativiteit en staat garant voor resultaat. Als dagvoorzitter zorgt ze voor evenementen, die zowel effectief als inspirerend zijn.
Goed om te weten
Zangeres, spreker, curator
Artistiek leider Hijabi Monologen
Werkt ook internationaal (Engels)
Beleidsadviseur (Raad voor Cultuur, gemeente Utrecht, etc)



