- Basistraining (online):
- Eerstvolgende workshop: 20 september, de middag
- Investering: € 175,= (ex BTW). ZZP-ers krijgen 35% korting.
- Deelnemers: 10-30
- Doelgroep: iedereen met geen of een beginnende ervaring in het ontwerpen van bijeenkomsten.
- Je leert: Een aantal simpele tips & trics om bijeenkomsten leuker, waardevoller en effectiever te maken.
- Strategisch ontwerp:
- Eerstvolgende workshop: 2 november, hele dag.
- Investering: € 695,= (ex BTW). Inclusief studiemateriaal, catering en liefdevolle nazorg (de trainer blijft beschikbaar voor vragen, meedenken en een steuntje in de rug)
- Deelnemers: maximaal 6
- Doelgroep: Iedereen die op professionele basis bijeenkomsten ontwerpt. Een stevige basis in programma-ontwerp en het organiseren van bijeenkomsten is gewenst.
- Je leert: bijeenkomsten meer strategisch inzetten, op basis van een scherp geformuleerd doel. Een programma stap-voor-stap ontwerpen op effectiviteit. Interactie doelgericht inzetten voor meer betrokken deelnemers.
Boek je beide workshops tegelijk, dan krijg je € 100,= korting op de totaalprijs.
Deze workshops combineren uitstekend met de Workshop Werkvormen. Al onze ontwerp-workshops zijn gestoeld op onze visie op Meeting Design.
Al onze trainers & coaches zijn professionals die zelf nog werkelijks op het podium staan en die alles (maar dan ook echt alles) met je delen.